Pirmdiena, 16.Septembrī.2024, 21:56
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Karš Austrumukrainā - Page 100 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Karš Austrumukrainā
ValduhaDatums: Ceturtdiena, 13.Jūnijā.2024, 18:11 | Komentāri # 2476
Stāstnieks

Komentāri: 12097
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Re kā, uz atvadām vēl ar rociņu pamāj...

https://videos.cnscdn.com/9....nal.mp4

Šis nemāj, šis met salto:

https://videos.cnscdn.com/6....nal.mp4

Savukārt šis met krustu:

https://videos.cnscdn.com/4....nal.mp4

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Ceturtdiena, 13.Jūnijā.2024, 18:20 | Komentāri # 2477
Stāstnieks

Komentāri: 12097
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ruketsDatums: Ceturtdiena, 13.Jūnijā.2024, 21:45 | Komentāri # 2478
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1891
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Šis nemāj, šis met salto:

Lai Dievs tev stāv klāt, izskatās ka galīgi smadzenes esi izdirsis ja vari par ko tādu priecāties.

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
nēģisDatums: Ceturtdiena, 13.Jūnijā.2024, 22:15 | Komentāri # 2479
Zemgales rakaris

Komentāri: 2848
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Ruket,neviens viņus tur nesauca.Es domāju jebkurš saprātīgs ukrainis arī par to priecājas.Šie skati viņiem ir ikdiena,visticamāk viņiem tas ir tik pierasts,ka pa to uzjautrinās.
Vienmēr atceros to frāzi no Svena Hasela grāmatas par ww2 atmiņām:,,Labs krievs ir beigts krievs".Nu šeit ir tieši tas pats,nav svarīgi kādā veidolā.
 
ruketsDatums: Ceturtdiena, 13.Jūnijā.2024, 22:32 | Komentāri # 2480
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1891
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote nēģis ()
Labs krievs ir beigts krievs

Šādās diskusijās jau pretīgi piedalīties. Ja tādas ir tavas domas man tevis žēl. Ceru ka pašam nekad nevajadzēs savas zarnas pa zemi vākt, varbūt tad nāks apskaidrība, bet tad būs par vēlu.

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 14.Jūnijā.2024, 04:30 | Komentāri # 2481
Stāstnieks

Komentāri: 12097
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
Šādās diskusijās jau pretīgi piedalīties.


Nav spiesta lieta. Pats uzsāki. Kā saka - labāk būtu ēdis.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 14.Jūnijā.2024, 04:38 | Komentāri # 2482
Stāstnieks

Komentāri: 12097
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Pāris ukraiņu brigādes "Хартия" kaujas epizodes, filmētas no drona (Harkivas fronte):

https://videos.cnscdn.com/f....nal.mp4

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 14.Jūnijā.2024, 05:11 | Komentāri # 2483
Stāstnieks

Komentāri: 12097
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Krievi meklē savus, Ukrainā pazudušos, radiniekus:


Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 14.Jūnijā.2024, 07:53 | Komentāri # 2484
Stāstnieks

Komentāri: 12097
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Savā ziņā unikāls gadījums. Ukrainas iedzīvotājai no Oļeškiem (okupētais Dņepras kreisais krasts) izdevies neskartai aizkļūt līdz, saspridzinātajam, Antonova tiltam (pie Hersonas),  un pa to šķērsot Dņepru. Viņu piefiksēja, un visu ceļu pavadīja ukraiņu drons, kuram sieviete pat parādīja savu Ukrainas pasi!



https://videos.cnscdn.com/5....nal.mp4

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 14.Jūnijā.2024, 08:35 | Komentāri # 2485
Stāstnieks

Komentāri: 12097
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Neliela atkāpe.

 1. Nešaubos, ka šo tēmu skatās arī Latvijas krievvalodīgie iedzīvotāji. Ceru, ka lielākā daļa no jums saprot, ka ar jēdzienu "krievs", es domāju Krievijas armijas karavīrus, nevis etniskos krievus. Pilnībā piekrītu, ka tas nav īsti politkorekti. Tāpēc, ja kaut vienam foruma apmeklētājam tas šķiet aizskaroši, droši uzrakstiet. Turpmāk mainīšos.
 2. Neliels paskaidrojums šī posts sakarā:

Quote rukets ()
Lai Dievs tev stāv klāt, izskatās ka galīgi smadzenes esi izdirsis ja vari par ko tādu priecāties.

Jā, es priecājos par katra okupanta nāvi. Jo baisāka viņa nāve, jo lielāks prieks. Tā es jūtos, smadzenes izdirsis. Nebūtu Krievija iebrukusi Ukrainā, nebūtu smadzenes izdirsis. Tad nepriecātos, ja Tambovas guberņā krievu karavīram kaut kāda negadījuma rezultātā izritinātos zarnas.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ruketsDatums: Piektdiena, 14.Jūnijā.2024, 10:59 | Komentāri # 2486
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1891
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Manuprāt priecāties par citu cilvēku mokām un nāvi ir slimi. Karus neizraisa zaldāti kuriem tajos jāmirst.
Kas tas ir un cik tas maksā?
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 14.Jūnijā.2024, 11:04 | Komentāri # 2487
Stāstnieks

Komentāri: 12097
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Jā, es priecājos par katra okupanta nāvi. Jo baisāka viņa nāve, jo lielāks prieks. Tā es jūtos, smadzenes izdirsis. Nebūtu Krievija iebrukusi Ukrainā, nebūtu smadzenes izdirsis. Tad nepriecātos, ja Tambovas guberņā krievu karavīram kaut kāda negadījuma rezultātā izritinātos zarnas.

Nu re, drona sprādziens atrāva okupantam abas kājas.

https://videos.cnscdn.com/5....nal.mp4

Tagad viņš vairs nevarēs izvarot nevienu ukraiņu sievieti. Nevarēs nozagt veļasmašīnu, vai tualetes podu. Kā lai te nepriecājas?
Un nebūsim naivi, priecājas arī daudzi Krievijas iedzīvotāji:
1. Atraitne beidzot tiks pie jaunas "Lada Kalina",
2. Tambovas guberņas apbedīšanas kantora īpašniekam negaidīta peļņa,
3. Zārka nesējiem vieglāks nesums, jo nav kāju.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 14.Jūnijā.2024, 11:31 | Komentāri # 2488
Stāstnieks

Komentāri: 12097
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
Manuprāt priecāties par citu cilvēku mokām un nāvi ir slimi.

Pilnīgi iespējams. Esmu slims. Kad karš beigsies, iešu ārstēties.

Quote rukets ()
Karus neizraisa zaldāti kuriem tajos jāmirst.

Atvaino, bet šie "zaldāti" labprātīgi (nu labi, 90%tos gadījumu) noslēdza līgumu ar Krievijas aizsardzības ministriju, lai, dēļ viegls peļņas, dotos uz svešu zemi, iznīcināt vietējos iedzīvotājus. Viņiem dziļi pie dirsas ko nošaut, ka tik hipotekāro kredītu nodzēst.
Es iztēlojos, kā tāds orks ienāk Tavā sētā, aizsper ar kāju, pa ceļam gadījušos, bērnu, un sāk vilkt nost apakšbikses sievai. Un te pēkšņi pats paliek bez kājām. Un Tu sēdi viņam blakus, paijā muguru, un čuksti: "Turies Vasja"...

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 14.Jūnijā.2024, 11:48 | Komentāri # 2489
Stāstnieks

Komentāri: 12097
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Офіцер

Георгиевка не оккупирована!
Да, противник имел сегодня немалые успехи и большинство н.п. действительно под пидорами, однако не весь.
Радует не только то, что ребята наклепали 14 единиц брони, больше всего кайфую от того, что нет 200-х в 46-й ОАэмбр, которая держит Георгиевку; притом что бои были очень тяжелые.
Вот это реально показатель того, как надо беречь жизнь о/с, да, ребята немного отошли, однако знатно наебурили пидоров и не потеряли ни одного человека, за исключением 300.
Марьинское направление.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 14.Jūnijā.2024, 11:50 | Komentāri # 2490
Stāstnieks

Komentāri: 12097
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Krievijas armijas zaudējumi uz 14. jūnija rītu:

личного состава – около 524060 (+1250) человек,
танков ‒ 7936 (+8) ед,
боевых бронированных машин ‒ 15234 (+26) ед,
артиллерийских систем – 13818 (+48) ед,
РСЗО – 1101 (+2) ед,
средства ПВО – 849 (+3) ед,
самолетов – 359 (+0) ед,
вертолетов – 326 (+0) ед,
БПЛА оперативно-тактического уровня – 11097 (+22),
крылатые ракеты ‒ 2286 (+1),
корабли /катера ‒ 28 (+0) ед,
подлодки - 1 (+0) ед,
автомобильной техники и автоцистерн - 18854 (+60) ед,
специальная техника ‒ 2310 (+16)

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 14.Jūnijā.2024, 12:13 | Komentāri # 2491
Stāstnieks

Komentāri: 12097
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
Manuprāt priecāties par citu cilvēku mokām un nāvi ir slimi.

https://videos.cnscdn.com/3....nal.mp4

Sērās esmu kopā ar šo, kritušo, Krievijas armijas karavīru piederīgajiem. Smagas jums smiltis, mani "nevainīgie jēriņi". Jūs nācāt ar cēlu mērķi - nozagt veļasmašīnu. Bet asinskārie ukraiņi jūs brutāli nogalināja! Nu kā tā var? Man - vecam boļševikam, tas nav saprotams!

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ruketsDatums: Piektdiena, 14.Jūnijā.2024, 13:01 | Komentāri # 2492
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1891
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Visa tā atrunāšanās nav graša vērta. Tas ir slimi un punkts. Bet nav ko pārdzīvot, tāda kara propogandas sazombēta ir diezgan paliela sabiedrības daļa, tā ka nejūties vientuļš. Tomēr lielākā daļa tīri labi saprot kas patiesībā notiek. Prasta resursu pārdalīšana. Cilvēki vienkārši saprot ka pret milzīgo kara propogandas mašīnu cīnīties ir bezjēdzīgi, tāpēc labāk klusē. Bet kā skaļie patrioti skries uz fronti, kad pašiem liks iet "demokrātiju" aizstāvēt, to gan man gribēsies redzēt. Lielai bļāvēju daļai zarnas būs tukšas.
Te neliels fragaments no raksta par ko iespējams ir viss šis konflikts.

Ukraine is a “gold mine” with $12 trillion worth of critical minerals, US Senator Lindsey Graham insisted in a TV interview. He said the West “can’t afford to lose”, and called to prevent Russia and China from accessing the natural resources.
Ukraina ir "zelta raktuves" ar 12 triljoniem dolāru vērtu kritisko izrakteņu vērtību, televīzijas intervijā uzstāja ASV senators Lindsija Greiema. Viņš sacīja, ka Rietumi "nevar atļauties zaudēt", un aicināja neļaut Krievijai un Ķīnai piekļūt dabas resursiem.

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
nēģisDatums: Piektdiena, 14.Jūnijā.2024, 15:38 | Komentāri # 2493
Zemgales rakaris

Komentāri: 2848
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Es iztēlojos, kā tāds orks ienāk Tavā sētā, aizsper ar kāju, pa ceļam gadījušos, bērnu, un sāk vilkt nost apakšbikses sievai.

Ļoti precīzi pateikts.
Man dažus mēnešus atpakaļ izvērtās spraiga diskusija vienā racēju čatā(vārdā nevienu nesaukšu,bet personāži labi zināmi racēju aprindās).Viss bij labi,lidz nejauši pacēlu diskusiju par šo karu.Godīgi sakot mani noēda bez sāls :D ,un es biju pārsteigts,man pat slikti palika,cik daudz latviešu ir krievu propogandas nozombēti un iestājas par krieviju kara sakarā.Un ,tad es sapratu ,tie ir tie paši,tā pati šķirne,kas savējos stučija padomju okupācijas gados,un tādu ir daudz ja


Komentāru rediģēja nēģis - Piektdiena, 14.Jūnijā.2024, 15:40













 
ValduhaDatums: Piektdiena, 14.Jūnijā.2024, 16:02 | Komentāri # 2494
Stāstnieks

Komentāri: 12097
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
Te neliels fragaments no raksta par ko iespējams ir viss šis konflikts.

Apsveicu!  Ar tādu pārliecību arī dzīvo.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Sestdiena, 15.Jūnijā.2024, 04:54 | Komentāri # 2495
Stāstnieks

Komentāri: 12097
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Te tāds amizants kuriozs video sākumā. Tiesa rezultāts nemainīgs.

https://t.me/rysnya200/11159

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Sestdiena, 15.Jūnijā.2024, 16:44 | Komentāri # 2496
Stāstnieks

Komentāri: 12097
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Rukets, ja Tu vēlies vienkārši padiskutēt, raksti šeit:

http://www.vesturesklubs.lv/forum/24-3101-178

Te mēs runājam konkrēti par karu Ukrainā. Postus, kuriem ir krietni attālināts sakars ar notikumiem frontē, es dzēsīšu. Un Tu to ļoti labi zini.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Sestdiena, 15.Jūnijā.2024, 16:56 | Komentāri # 2497
Stāstnieks

Komentāri: 12097
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ruketsDatums: Sestdiena, 15.Jūnijā.2024, 17:44 | Komentāri # 2498
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1891
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Rukets, ja Tu vēlies vienkārši padiskutēt,

Saprātīgs piedāvājums, prieks ka saproti ka muti man neaizbāzīsi un teikšu ko domāju.

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
ValduhaDatums: Svētdiena, 16.Jūnijā.2024, 08:36 | Komentāri # 2499
Stāstnieks

Komentāri: 12097
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Citāts:
"В сети опубликованы кадры уничтожения вражеской техники и личного состава противника, в частности российского 240-мм самоходного миномета 2С4 "Тюльпан" с расчетом. Техника была уничтожена из РСЗО М142 "HIMARS" под Белогоровкой в Луганской области."




https://videos.cnscdn.com/c....nal.mp4

 Ko lai saka? Ņemot vērā, iepriekš izteiktos aizrādījumus, es nemaz nepriecājos par krievu karavīru bēdīgo likteni. Teikšu atklāti - esmu sašutis par ukraiņu izdarībām!
Viņi neaprobežojas ar to, ka iznīcina krievu traktoru, kurš miermīlīgi apstrādāja "исконно русские земли". Tie nelieši aukstasinīgi izrēķinās ar visu traktoristu brigādi! 
 Šie krievu tautas labākie dēli cēlu mērķu labā atstāja savas ģimenes, lai palīdzētu ukraiņu tautai (kuras nemaz nav, kuru esot izdomājis Ļeņins) atbrīvoties no fašistiskā režīma ar galveno nacistu Zeļenski (ebreju tautas pārstāvis) priekšgalā! 
 Te "царь всея Руси" skaidri un gaiši norādīja kādā gadījumā viņa zemkopji būtu gatavi apspriest turpmākos lauksaimniecības darbus "на исконно русских землях".

https://videos.cnscdn.com/9....nal.mp4

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
sālītisDatums: Svētdiena, 16.Jūnijā.2024, 10:28 | Komentāri # 2500
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2237
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Teikšu atklāti - esmu sašutis par ukraiņu izdarībām!
Ech, Tu vecais boļševik! :D
Quote Valduha ()
"царь всея Руси"
es iztēlojos ainu, ka tas kverplis viens pret vienu tiktos ar brāļiem Kļičko vai Usiku. Kā tas tur tad runātu? Vienīgi, nez vai kāds gribētu pret to izdzimteni smērēt savas rokas... Nekas, Hāgas tribunāls gaida!
 
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Otrā front... 15.Septembrī.2024, 17:30 Valduha WW2
Lasīt
Mūsdienu K... 15.Septembrī.2024, 15:55 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Karš Austr... 15.Septembrī.2024, 15:45 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Vācu karas... 14.Septembrī.2024, 09:35 Valduha WW2
Lasīt
Te rakstām... 27.Augustā.2024, 17:32 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Āra galdiņ... 26.Augustā.2024, 10:06 Valduha Būve
Lasīt
Video 21.Augustā.2024, 16:30 Valduha Humors
Lasīt
Marks Solo... 19.Augustā.2024, 10:06 Valduha WW2
Lasīt
Centrālāfr... 28.Jūlijā.2024, 17:06 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Cope 23.Jūlijā.2024, 07:29 sālītis Pļāpātuve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: nēģis, zed, sālītis


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024